İhtiyacınıza Uygun Üstün Performanslı Dedicated Server

PLAN
CPU
RAM
DİSK
TRAFİK
RAID
FİYAT
HP DL160
1 X Intel E5-2676 V3CPU
32 GB DDR3 RAM
2 x 1.2 TB SAS Disk
Sınırsız Trafik100 Mbit Bağlantı
RAID-1Hardware
1,577.80₺ $49.00 /ay
HP DL160
2 X Intel E5-2683 V3CPU
64 GB DDR3 RAM
2 x 1 TB SSD Disk
Sınırsız Trafik100 Mbit Bağlantı
RAID-1Hardware
2,221.80₺ $69.00 /ay
HP DL160
2 X Intel E5-2680 V4CPU
128 GB DDR3 RAM
2 x 1 TB SSD Disk
Sınırsız Trafik100 Mbit Bağlantı
RAID-1Hardware
2,221.80₺ $99.00 /ay
DELL R630
2 X Intel E5-2699C V4CPU
128 GB DDR3 RAM
4 x 1 TB SSD Disk
Sınırsız Trafik100 Mbit Bağlantı
RAID-10Hardware
4,797.80₺ $149.00 /ay
Supermicro
2 x Intel Gold 5218RCPU
128 GB DDR4 RAM
4 x 1 TB SSD Disk
Sınırsız Trafik100 Mbit Bağlantı
RAID-10Hardware
9,305.80₺ $289.00 /ay

Dedicated Server Nedir?

Dilimize fiziksel sunucu olarak çevrilen dedicated server hizmeti gerçek fiziksel sunucu donanımları ile oluşturulan barındırma hizmetidir. Direkt olarak fiziksel donanımlara sahip olduğu için dedicated server hizmetinin performansı VDS, VPS veya hosting hizmetlerinden çok daha yüksektir. Yüksek boyutlu projeler ve büyük e-ticaret sistemleri başta olmak üzere birçok web projelerinizi güvenle barındırabilirsiniz.

Dedicated Sunucu ile Kullanabileceğiniz İşletim Sistemleri

  • Centos
  • Debian
  • CloudLinux
  • Ubuntu
  • RedHat
  • Windows

Dünya Standartlarında TIER III Veri Merkezi

TIER III Veri Merkezi

Sertifikasyon

Dünya standartlarına sahip TIER III veri merkezi, gerekli tüm sertifikalara sahiptir.

Yedekli Elektrik Altyapısı

Veri merkezimiz ana akım hatta bağlı olarak yedekli enerji altyapısına sahiptir.

Sismik Kabinetler

Veri merkezi dünya standardı Zone 4 sismik kabinetlere sahiptir.

80 Gbps Backbone

TIER III veri merkezimiz yedekli 2x40 Gbps backbone özelliğine sahiptir.

7/24 İzleme

Veri merkezi 7 gün 24 saat enerji, internet, kamera ile ziyaretçi takibine sahiptir.

7/24 Teknik Destek

Veri merkezi 365 gün boyunca 7/24 yetkili teknik destek elemanına sahiptir.

Desteğe mi ihtiyacınız var?
Desteğe mi ihtiyacınız var?

Eğer dilerseniz, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere fiyat teklifi sunmamız için telefonla sizlere ulaşarak bilgi verebiliriz.

Garantili Kurumsal Donanımlar

Garantili Kurumsal Donanımlar

Dedicated server hizmetinin sahip olduğu garantili kurumsal donanımlar yüksek performanslı ve uzun çalışma süreleri için dayanıklı olacak şekilde üretilmektedirler. Codit'in donanım tedarikçileriyle sahip olduğu özel anlaşmalar ile birlikte, kullanıcılar her zaman en güncel ve yüksek performanslı donanım altyapısına sahip olarak fiziksel sunucu hizmetini satın alabilirler.

Çeşitli Altyapı Çözümleri

Codit müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına uygun farklı altyapı çözümleri sunarak, en kaliteli fiziksel sunucu barındırma hizmetini en ekonomik fiyatlarla sağlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizler için özel yapılandırılmış çözümler ile yüksek sunucu maliyetlerine katlanmadan, sadece sahip olduğunuz hizmetler için ödeme yapabilirsiniz.

Uptime Garantisi

%99.99 Uptime Garantisi

Codit'in sunmuş olduğu ve dünya standartlarına sahip TIER III veri merkezinde barındırılan fiziksel sunucu hizmeti %99.99 uptime garantisi sunmaktadır. Ana omurgaya bağlı yedekli ve yüksek hızlı internet altyapısı, 4 adet yedekli elektrik altyapısı ve 2 adet yüksek kapasiteli jeneratör sistemlerine sahip tesisimiz ile yılın 365 günü dedicated sunucu hizmetinize güvenle erişebilirsiniz.

Ücretsiz KVM Bağlantısı

Ücretsiz KVM Bağlantısı

Fiziksel sunucu hizmetinde bulunan ücretsiz KVM bağlantısı ile bilgisayar tarayıcınız ile dünyanın her yerinden sunucunuza bağlanarak kolayca yönetebilirsiniz. 7 gün 24 saat aktif, size özel KVM bağlantı arayüzü ile sunucu yönetimini güvenle yapabilirsinzi.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, günlük olarak sunucunun snapshotları alınmaktadır. İhtiyacınızın olması durumunda bu dosyalar çok cüzi miktar ücret ile sizlerle paylaşılmaktadır.
Dedicated sunucu kurulumu tamamen ücretsizdir. Sunucunuz seçtiğiniz donanım ve sunucu konfigürasyonları ile sizlere ücretsiz olarak teslim edilir.
Trafik değerleri tüm paketlerde farklılık göstermektedir. 1 Gbit bağlantı hızı ile 10 TB’a kadar trafik kotası bulunmaktadır.
Size uygun olan sunucu ve sistem kaynaklarına sahip paketi sepete ekleyin ve açılan konfigürasyon sayfasında sunucunuzu yapılandırın. Daha sonra ödemesini tamamladığınızda sunucunuz kurularak, 48 saat içerisinde teslim edilecektir.
Dedicated sunucu teslim süresi seçtiğiniz sunucu konfigürasyonuna ve stok durumuna göre değişiklik göstermektedir. En geç 48 saat içerisinde fiziksel sunucunuzun kurulumu tamamlanır ve tarafınıza teslim edilir.
Donanım arızası yaşanması durumunda yedek donanım en kısa sürede temin edilir ve sunucunuza eklenerek, sisteminiz çalışır hale getirilir. Bu işlem tamamen ücretsizdir ve teknik ekip sizin için işlemleri tamamlamaktadır.
Dedicated sunucu hizmeti, sahip olduğu dedike sistem kaynakları ile sunucunuzu yüksek performanslı ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz gibi kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Dedicated sunucu hizmetiniz ile onlarca sanal sunucu kurabilir, bu sunucuları yönetebilir ve yüksek performansa ihtiyacı olan internet sitesi veya uygulamalarınızı güvenle barındırabilirsiniz.
Sanallaştırılmış sunucu, fiziksel sunucu kaynaklarının birkaç sanal bilgisayara dağıtılarak, birden çok sunucu oluşturulmasına denir. Ancak fiziksel sunucu hizmetinde sizlere gerçek bir sunucu sağlanır ve bu sunucu ile dilediğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz.
Fiziksel sunucu hizmetinin işletim sisteminde de birçok seçenek bulunmaktadır. Aşağıda seçebileceğiniz işletim sistemlerini bulabilirsiniz.

Windows Server 2019
Ubuntu
Debian
Centos
CloudLinux
Kali Linux
AlmaLinux
Evet, gerekli işletim sistemlerini kurarak, fiziksel sunucu hizmetinizi sanallaştırabilir ve birbirinden bağımsız sunucular elde edebilirsiniz.

Sizler İçin Buradayız!

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşın

Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation