Network Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Bilgisayar ve otomasyon sistemlerinin iş hayatında giderek yaygınlaşması ve bu sistemlerin internet veya lokal ağlar üzerinden birbirleriyle haberleşmesi, şirketler için yerel ve global bir ağ altyapısının güvenli bir şekilde kurulması ve yapılandırılması ihtiyacını beraberinde getiriyor. Bütün iş süreçlerinin sunucular ve bilgisayarlar aracılığıyla yapıldığı günümüzde, ağ kurulumu ve güvenliği şirketler için oldukça önem arz ediyor. Codit, sunmuş olduğu network danışmanlık hizmeti ile yerel ve global tüm ağ altyapınızı yeniden şekillendirme konusunda sizlere destek vererek, sahip olduğu sektör tecrübesiyle birlikte en güvenli ve en ekonomik ağ altyapısı oluşturma yolunda sizlere yardımcı oluyor.

Desteğe mi ihtiyacınız var?
Desteğe mi ihtiyacınız var?

Eğer dilerseniz, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere fiyat teklifi sunmamız için telefonla sizlere ulaşarak bilgi verebiliriz.

Neden Codit'in Network Danışmanlık Hizmeti?

Uygun Fiyatlı Donanım Tedariği

Codit sahip olduğu onlarca tedarikçi firma bağlantıları ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu ağ donanımlarına, sektör fiyatlarının daha altında ulaşarak yeni ağ altyapısı oluşturma sürecinizde sizlere maliyet tasarrufu sağlar.

Şirket İçi Eğitimler

Güvenli bir şirket ağ altyapınızın olması bazen yeterli olmayabilir. Codit, sunduğu şirket için eğitimler ile firma çalışanlarınıza siber güvenlik ve güvenli internet kullanımı konularında bilgilendirerek, bütünsel bir ağ güvenliği sağlar.

Network Danışmanlık Kapsamında Verilen Hizmetler

  • Network Kablolama Hizmetleri
  • Ağ Güvenlik Hizmetleri
  • LAN Sisteminin Kurulum Hizmetleri
  • WAN Sisteminin Kurulum Hizmetleri
  • TCP/IP Network Tasarım Hizmetleri
  • Kabinet Montaj Hizmetleri
  • Server Oda Kurulum Hizmetleri
  • Switch Montaj ve Test Hizmetleri
  • VPN Kurulum ve Yapılandırma Hizmeti

Sıkça Sorulan Sorular

Kurumların ihtiyaç duyduğu network altyapı tasarımının ve ihtiyaç analizinin yapılması, kurulumu, yapılandırılması ve gerektiği noktalarda teknik destek sağlanmasını sağlayan bir hizmet türüdür. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu network altyapısı güvenli ve kusursuz bir şekilde kurulur.
Her hizmette olduğu gibi network danışmanlığı hizmetinin de kapsamları farklılık göstermektedir. Ancak genel kapsamları aşağıda bulabilirsiniz.
1- Ağ Güvenliği
2- Ağ Optimizasyonu
3- İhtiyaç Analizi
4- Planlama
5- Kurulum
6- Teknik Destek
7- Donanım Sağlama
Tüm hizmeti aşağıda bulabilirsiniz.
1- Network Kablolama Hizmetleri
2- Ağ Güvenlik Hizmetleri
3- LAN Sisteminin Kurulum Hizmetleri
4- WAN Sisteminin Kurulum Hizmetleri
5- TCP/IP Network Tasarım Hizmetleri
6- Kabinet Montaj Hizmetleri
7- Server Oda Kurulum Hizmetleri
8- Switch Montaj ve Test Hizmetleri
9- VPN Kurulum ve Yapılandırma
Codit, sunmuş olduğu network danışmanlık hizmeti kapsamında işletmenizin yararına olacak birçok konuda da yardımcı olmaktadır. Sahip olduğu geniş tedarikçi ağı sayesinde ihtiyacınız olan donanım kaynaklarının satın alınmasında tasarruf etmenizi sağlayarak, anahtar teslim kurulum yapmaktadır.
Bu eğitimler çok çeşitli ve farklı düzeylerde olabilmektedir. Burada önemli olan kriter firma ve departman ihtiyaçlarıdır. Codit’in uzman teknik destek ekibi, şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm konularda eğitim vermektedir.
Şirketinizin tüm altyapısı için gerekli olan internet bağlantısını, ağ güvenliğini ve iş sürekliliğini sağlayacak olan network kurulumları oldukça önemlidir. Uzman bilgisi olmadan yapılacak olan kurulumlar size gereksiz maliyetler ve işlerinizde aksamalara neden olabilir. Codit danışmanlık hizmeti kapsamında ihtiyacınız olan en doğru ekipmanları ve ağ haritasını çıkartır ve ağ servislerinin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.
Hizmet kapsamında öncelikle şirketinizin ihtiyaçları belirlenmeye çalışılır. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda uygulanacak adımlar farklılık gösterebilir.
Network danışmanlık hizmeti büyüklüğü farketmeksizin, işletme ağ altyapısını emin ellere teslim etmek isteyen, sistemlerindeki iş sürekliliğini sağlamak ve altyapı maliyetlerinden tasarruf etmek isteyen tüm işletmeler için uygundur.

Sizler İçin Buradayız!

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşın

Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation