Anti Spam Mail Gateway Nedir?

Günümüzde yapılan e-posta alışverişinin %85'ini spam iletiler oluşturmaktadır. Bu spam iletiler kimi zaman tanıtım ve pazarlama, kimi zaman kimlik avı dolandırıcılığı olarak günümüzde artarak devam etmektedir. İşletmeler yüksek miktardaki spam iletilerden korunmak ve e-postalarını güvenle kullanıma devam edebilmek için anti spam hizmetlerine yönelmeye başladılar. Bu sistem sahip olduğu kurallar ile gelen iletileri network katmanında filtrelemekte ve sadece spam olmayan iletilerin geçişine izin vermektedir.

Codit'in sunmuş olduğu anti spam mail gateway hizmeti de gelişmiş spam filtresi sayesinde, şirket e-postalarınızı spam iletilerden korumanıza yardımcı olmaktadır. Eğitilebilir yapıya sahip mail gateway hizmeti ile sadece birkaç anahtar kelime girmeniz yeterli olacaktır. Anti spam mail gateway hizmetiniz tüm spam kurallarını kendisi yaratarak, e-posta alışverişinizi koruma altına alacaktır.

3 Adımda Daha Güvenli E-posta Kullanımına Geçin

Satın Alım

Sayfamız üzerinden anti spam mail gateway hizmetini sepete ekleyerek, ödemesini tamamlayın.

DNS Ayarları

Anti spam mail gateway hizmetinin sahip olduğu tüm DNS kayıtlarını, e-posta hizmetiniz için oluşturun.

Güvenli E-posta

DNS ayarlarının global olarak güncellenmesini bekleyin ve mail alışverişine güvenli bir şekilde devam edin.

Desteğe mi ihtiyacınız var?
Desteğe mi ihtiyacınız var?

Eğer dilerseniz, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere fiyat teklifi sunmamız için telefonla sizlere ulaşarak bilgi verebiliriz.

Anti Spam Mail Gateway Hizmetinin Eşsiz Özellikleri

Eğitilebilir Anti Spam Filtresi

Codit'in sunmuş olduğu anti spam mail gateway hizmetinin sahip olduğu anti spam özelliği %100 eğitilebilir yapıdadır. Kullanıcılar IP adresi, başlık, içerik, e-posta adresi, domain uzantısı gibi birçok filtre seçeneğiyle yeni filtreler oluşturabilir ve sistemin öğrenmesini sağlayabilirler.

Gelişmiş Anti Virüs

Anti spam mail gateway hizmetine dahil olan anti virüs özelliği network katmanında çalışır, gelen ve giden e-posta iletilerini anti virüs taramasından geçirerek zararlı dosya içeren gönderilerin alınmasını ve gönderilmesini engeller. Kullanıcılar anti virüs özelliği ile çift taraflı e-posta ileti güvenli sağlayabilirler.

Çift Yönlü Spam Koruması

Anti spam mail gateway hizmeti sadece gelen e-postalarınızı değil, gönderilen e-postalarınızı da spam ve anti virüs filtresinden geçirerek, çift taraflı mail güvenliği sağlar. Gönderilen iletilerinizin yüksek spam skoru nedeniyle IP itibarınızın zarar görmesini ve mail gönderilerinin e-posta alıcılarına iletilmeme durumunu ortadan kaldırır.

ETRN Desteği

Anti spam mail gateway hizmeti ile kullandığınız e-posta sunucu hizmetiniz herhangi bir nedenle hizmet veremediği zamanlarda, mail gateway hizmetinin ETRN desteği sayesinde size gönderilen iletiler 4 saat boyunca MX kuyruğunda bekletilir ve sunucunuz cevap verir vermez tarafınıza iletilir. ETRN desteği ile e-posta sunucunuzun yanıt vermediği durumlarda bile size gönderilen hiçbir iletiyi kaçırmazsınız.

Proxmox ile Tüm Spam İletileri Durdurun

Dünyanın önde gelen açık kaynaklı anti spam gateway yazılımı olan Proxmox, tüm e-posta tehditlerini global çapta algılayarak, tehditler daha size ulaşmadan gelişmiş filtreleme ile engeller.

Kullanıcı dostu yönetim paneli, kolay kurulum ve hızlı yapılandırma ayarları ile işletmelerin gelen ve giden tüm e-posta trafiğini kolaylıkla yönetmelerini sağlayarak spam, virüs, kimliği ağı ve trojen gibi istenmeyen durumlardan sizleri korur.

Sıkça Sorulan Sorular

Anti spam gateway hizmeti, e-posta alışverişlerini ağ üzerinde yönetmeye yarayan bir hizmettir. Bu hizmet DNS kayıtları ile yapılandırıldığı için sunucunuza veya hosting paketine yükleme yapmanız gerekmez.
Anti spam gateway hizmeti temel olarak e-posta alışverişini kontrol eden bir sunucudur. Network seviyesinde kontrol sağladığı için herhangi bir şekilde sunucu veya hosting paketlerine yüklenmesi söz konusu değildir.
Evet, Codit anti spam gateway hizmeti için sizlere bir yönetim arayüzü sağlamaktadır. Ancak eğer tecrübesi olmayan müşteriler ile bu arayüz bilgilerini paylaşılmamaktadır. Çok hassas ayarlamaların olduğu bu arayüzde, bilinçsizce yapılacak bir değişiklik e-postalarınızın saatlerce aksamasına yol açabilir. Bu da e-posta alışverişinizi olumsuz etkileyecektir.
Anti spam gateway, mevcut network üzerinde kontrol sağladığı için alan adınız için değiştirilmesi gereken birkaç DNS kaydı bulunmaktadır.
Evet, e-posta sunucunuz dünyanın neresinde olursa olsun anti spam gateway hizmetini sorunsuz bir şekilde kullanabilir ve e-posta güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.
Anti spam gateway hizmeti, spam iletilerden sıkılmış, düzgün çalışmayan hizmetler yüzünden birçok önemli e-postayı kaçırmış, şirketinin ve kendisinin e-posta iletişimi daha güvenli ve stabil hale getirmek isteyen herkes içindir. Premium bir hizmet olan anti spam gateway hizmeti, standart gateway hizmetlerine kıyasla 5 kat daha iyi performans göstermektedir.
Anti spam gateway hizmetinin birçok avantajı bulunmaktadır. Aşağıda birkaç önemli avantajını bulabilirsiniz.

Eğitilebilir Anti Spam
Yedekli MX Sunucu
Gelişmiş Antivirüs
Yüksek IP İtibarı
Çift Yönlü Spam Koruması
ETRN Desteği
Evet, anti spam gateway hizmeti hem gelen hem de giden iletileriniz için kurulmaktadır. Bilginiz dahilinde olmayan virüslü veya spam skoru yüksek iletileriniz mail gateway tarafından karantinaya alınır ve hiçbir şekilde IP itibarınız zarar görmez.
Eğer sahip olduğunuz mail server, bir sebepten ötürü yanıt vermiyor ise normal şartlarda size gönderilen e-postalar ulaşmaz ve bu iletileri kaçırmış olursunuz. Ancak ETRN desteği sayesinde anti spam gateway hizmeti bu iletileri kendi bünyesinde tutar ve e-posta sunucunuz yanıt verir vermez bu iletileri sizlere teslim eder. Bu nedenle hiçbir iletiyi kaçırmaz, işlerinize sorunsuz bir şekilde devam edebilirsiniz.
Codit’in anti spam gateway hizmeti için iş ortağı Proxmox firmasıdır. Proxmox firması dünyada en iyi 3 gateway yazılımından biridir.

Sizler İçin Buradayız!

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşın

Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation