GPU Cloud Sunucu Hizmeti Nedir?

Birçok cloud sunucu hizmeti, GPU özelliğinden bağımsız olarak sunulmaktadır ve GPU gerektiren yapay zeka, grafik işlemleri ve rendering işlemleri için uygun olmamaktadır. Codit sunmuş olduğu GPU cloud sunucu hizmeti ile kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu ekran kartı özelliğine sahip bulut sunucu hizmetini sunarak, müşterilerine eşsiz bir bulut deneyimi sunmaktadır.

GPU Cloud Sunucu Hizmeti ile Yapabilecekleriniz

Deep Learning

Codit'in sunmuş olduğu GPU cloud sunucu hizmeti ile yapay zeka uygulamaları için derin öğrenme sürecinde sorunsuz kullanabilirsiniz.

Görüntü ve Video İşleme

4K veya 8K görüntü işleme süreçlerini Codit'in sunduğu GPU cloud sunucu hizmeti kapsamında kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bilimsel Hesaplama

İşlenmesi ve anlamlı veri oluşturulması günler sürecek bilimsel hesaplama süreçleri, GPU cloud server hizmeti ile çok daha kısa sürebilir.

Görselleştirme

Codit GPU cloud sunucu hizmeti ile veri, harita ve sağlık başta olmak üzere birçok alanda görselleştirme işlemleri kolayca yapılabilir.

Şimdi Başla
Desteğe mi ihtiyacınız var?
Desteğe mi ihtiyacınız var?

Eğer dilerseniz, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere fiyat teklifi sunmamız için telefonla sizlere ulaşarak bilgi verebiliriz.

GPU Cloud Sunucu Hizmeti Kapsamında Desteklenen Uygulamalar

Codit, GPU cloud sunucu hizmeti kapsamında, ihtiyaç duyduğunuz yazılım ve uygulamaları sizler için yükler ve hazır hale getirir. Sunucunuzu teslim aldıktan sonra herhangi bir kurulum yapmak zorunda kalmadan, kullanıma başlayabilirsiniz. Codit'in desteklediği ve sizler için kurulumunu gerçekleştirdiği uygulamaları aşağıda bulabilirsiniz.

  • Tensorflow
  • Keras
  • Caffe2
  • MS CNTK
  • Python
  • Jupyter
  • Anaconda
  • Pytorch

GPU Cloud Sunucu Hizmetinin Eşsiz Özellikleri

Yüksek Ölçeklenebilirlik

GPU sunucu hizmetiniz yüksek sanallaştırma teknolojisi ve esnekliğe sahiptir. Her geçen gün artan iş yükünüz için herhangi bir sorun yaşamadan sistemlerinizin çalışmaya devam etmesini istiyorsanız, GPU cloud sunucu hizmeti, yüksek ölçeklenebilirlik ile bunu sağlamaktadır. Yüksek ölçeklenebilirlik ile sunucu kaynaklarınızı dilediğiniz zaman kolayca yükselterek, sorunsuz bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Maliyet Tasarrufu

Çok yüksek satın alma maliyetleri bulunan fiziksel GPU donanımlarını satın almak yerine GPU cloud server hizmeti ile bu donanımları çok daha uygun fiyatlarla kiralayabilir ve maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. GPU cloud server hizmeti kapsamında sadece kullandığınız kadar ödeme yaparsınız.

TIER III Veri Merkezi

Codit, müşterilerine sunmuş olduğu GPU cloud sunucu hizmeti, dünya standartlarına sahip TIER III veri merkezlerinde barındırılmaktadır. TIER III veri merkezi, sahip olduğu yedekli altyapı sistemleri ve yüksek hızlı internet bağlantısı sayesinde GPU cloud sunucunuz için yüksek hız ve yüksek erişilebilirlik sağlamaktadır.

Zaman Tasarrufu

Çok yüksek donanım kaynaklarına sahip GPU cloud server hizmeti, tüm işlemlerinizi diğer hizmetlere göre çok daha kısa sürede tamamlayarak sizlere zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Normal bilgisayarlar ile günlerce veya haftalarca sürebilecek işlemleri GPU cloud server hizmetleri ile saatler içinde tamamlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

GPU cloud server hizmeti, yıllardır kullanımda olan sanal sunucuların ekran kartı donanım parçalarına sahip olarak sunulduğu yeni bir sanal sunucu hizmetidir. Yüksek ekran kartı gücünün ihtiyaç duyulduğu işlemler için ideal bir hizmet olmuştur.
GPU cloud server hizmeti kapsamında birçok işlemi hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Deep Learning
Görüntü ve Video İşleme
Bilimsel Hesaplamalar
Görselleştirme
GPU cloud server hizmetinin farklı ve kişiden kişiye değişen avantajları bulunmaktadır. En önemli avantajlarını aşağıda liste şeklinde bulabilirsiniz.

Esneklik
Ölçeklendirilebilirlik
Maliyet Tasarrufu
Yüksek Uptime Garantisi
Donanım Garantisi
Teknik Destek
GPU cloud server hizmetinizde kullanabileceğiniz uygulamalardan birkaçını aşağıda bulabilirsiniz.

Tenserflow
Python
Jupyter
Keras
Cafe2
GPU cloud server hizmetinin işletim sistemi sizin kullanmak istediğiniz altyapıya göre değişiklik göstermektedir. Sipariş esnasında teknik ekibimize verdiğiniz bilgiler kapsamında en uygun işletim sistemi seçilir ve sunucunuza kurulumu gerçekleştirilir.
GPU cloud server hizmetinde tüm donanım arızaları %100 Codit tarafından garanti altındadır. Donanım arızası olması durumunda ilgili donanım mümkün olan en kısa sürede ücretsiz olarak değiştirilir ve hizmetiniz yeniden aktif hale getirilir.
Siparişiniz aktif edildikten sonra tarafınıza iletilecek olan erişim bilgileri ile sunucunuza bağlanarak, kullanabilirsiniz.
Evet, Codit’in sunmuş olduğu tüm ürün ve hizmetlerde olduğu gibi GPU cloud server hizmeti kapsamında da ücretsiz DDoS koruma vardır.
Evet, GPU cloud server hizmetinin sahip olduğu esnek sanallaştırma teknolojisi sayesinde sunucunuzdaki GPU kaynağının çok kolay bir şekilde yükseltilmesini ve düşürülmesini sağlayabilirsiniz.
Hayır, hizmetimiz bu şekilde kullanımlar için uygun olmamakla birlikte tespit edilen kullanımlar önceden haber vermeksizin askıya alınmaktadır.

Sizler İçin Buradayız!

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşın

Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation