Sistem Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Giderek hayatımızın önemli bir parçası haline gelen teknoloji ile tüm işletmelerin yapısı ve iş akış süreçleri de değişmiştir. Operasyon ve iş akışlarına teknolojiyi doğru bir şekilde entegre eden işletmeler rakiplerinden bir adım öne geçerek, sektör lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Ancak teknoloji sistemlerinin ve sistem altyapılarının, işletmelerin mevcut yapısına uygun şekilde hazırlamak ve işletmelerin iş süreçlerine entegre etmek göründüğü gibi kolay bir işlem değildir. Codit sahip olduğu sistem danışmanlık hizmeti ile işletmelere ihtiyaç duydukları teknoloji ve sistem altyapısını sorunsuz bir şekilde sağlayarak, maksimum hız verimlilik ile iş süreçlerinin tamamlanmasını sağlamaktadır.

Desteğe mi ihtiyacınız var?
Desteğe mi ihtiyacınız var?

Eğer dilerseniz, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere fiyat teklifi sunmamız için telefonla sizlere ulaşarak bilgi verebiliriz.

Neden Codit'in Sistem Danışmanlık Hizmeti?

Profesyonel Kadro

Codit'in sektör tecrübesine sahip sistem uzmanları, işletmenizin bugün ve gelecekte ihtiyaç duyabileceği tüm bilişim teknolojileri sistemlerini planlayarak uzun ömürlü bir altyapı entegrasyonu sunmaktadır.

Sürekli Optimizasyon

Codit uzman ekibi, kurulumu gerçekleşen ve kullanıma hazır sistemlerinizi sürekli teste tabi tutar ve iyileştirilmesi gereken adımları kısa sürede optimize ederek, altyapınızın mükemmel bir şekilde hizmet vermesini sağlar.

Hızlı ve Çözüm Odaklı

Codit uzman ekibi yaşadığınız altyapı problemlerine anında destek vererek, tüm işletme ve iş akış süreçlerinizin yeniden sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Sistem danışmanlık hizmeti kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu bilişim teknolojileri altyapılarının belirlenmesi, sistem kurulumlarının yapılması ve konfigürasyonlarının sağlanması gibi konularda Codit’in sunmuş olduğu hizmettir.
Sistem danışmanlık hizmeti kapsamında Codit, şirketinizin ihtiyaç duyduğu en doğru donanım ve yazılım kaynaklarını sizler için belirleyerek, sistemlerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Doğru yapılandırılan sistem ile işletme altyapınız yüksek verimlilik ve süreklilikle çalışmaktadır.
Codit, alanında uzman teknik destek ekibi ile bilişim teknolojileri altyapınızın oluşturulması ve sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesi için aklınıza takılan tüm soru işaretlerini cevaplandırarak, sizlere kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.
Sistem altyapıları şirketinizin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterse de aşağıda birkaçını bulabilirsiniz.
Aşağıda Codit’in sahip olduğu ISO belgelerinden birkaçını bulabilirsiniz.
1- ISO 9001
2- ISO 27001
3- ISO 45001
4- Hizmet Yeterlilik Belgesi
5- ISO 20000
Microsoft Hyper V, VMware ESXI, Oracle VM VirtualBox kullanılan sanallaştırma teknolojilerinden bazılarıdır.
Codit sahip olduğu uzman teknik ekibi ile sizlere 7/24 teknik destek sunarak, sistemlerinizin sürekli olarak çalışır durumda olmasını sağlar. Ayrıca sahip olduğu yüksek tedarikçi ağı ile işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm yazılım ve donanım ürünlerini en iyi fiyatlarla sizlere sunar.

Sizler İçin Buradayız!

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşın

Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation