E-posta Arşivi Nedir?

E-posta Arşivi Nedir?

şletmenizin sahip olduğu birçok veriyi içerisinde barındıran e-posta iletilerinin yedeklenmesi ve arşivlenmesi önemli bir konudur. Günümüzde e-posta kullanımı birçok işletme için olmazsa olmaz bir hizmettir. İşletmenin muhasebe, satın alma, destek gibi birçok birimi iş süreçlerini e-posta aracılığıyla tamamlamakta ve gerek şirket içi gerekse şirket dışı iletişimini e-postalar ile yapmaktadır. Durum böyleyken bu e-postaların yedeklenmesi, istenildiği zaman kolayca erişilebilmesi ve günden güne büyüyen e-posta arşiv boyutlarının sorunsuz bir şekilde yönetilmesi birçok işletme için zorlayıcı bir süreçtir.

Codit, müşterilerine sunmuş olduğu e-posta arşiv özelliği ile kurumların büyüyen e-posta arşiv dosyalarını sorunsuz bir şekilde yönetme ve otomatik yedekleme süreçlerini tamamlama konularında işletmelere büyük destek sağlamaktadır.

E-posta Arşiv Hizmeti ile E-postaların Güvende

Uygun Paketi Seç

Mevcut e-posta kullanımlarınız göz önünde bulundurarak, Codit'in e-posta arşiv paketlerinden sizin için uygun olanı sepete ekleyerek satın alın.

Yedek Döngüsünü Seç

Codit'in sahip olduğu e-posta arşiv hizmeti ile e-postalarınızın yedekleme döngülerini seçerek, sistemin düzenli olarak iletilerinizi yedeklemesini sağlayın.

Otomatik Arşivle

E-posta arşiv hizmet ile otomatik yedeklenen iletilerinize ihtiyacınız olan her an kolayca ulaşabilir ve kaybettiğiniz verilerinizi geri yükleyebilirsiniz.

Desteğe mi ihtiyacınız var?
Desteğe mi ihtiyacınız var?

Eğer dilerseniz, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bu ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere fiyat teklifi sunmamız için telefonla sizlere ulaşarak bilgi verebiliriz.

E-posta Arşivi Hizmetinin Eşsiz Özellikleri

Esneklik

E-posta arşiv hizmeti kapsamında büyüyen e-posta verileriniz için bir üst pakete kolayca geçebilir ve e-posta yedeklerinizi saklamaya devam edebilirsiniz. Aynı şekilde e-posta iletilerinizi bilinçli olarak silerek, e-posta arşiv hizmetiniz kapsamında alan açabilir ve gerekirse bir alt pakete geçerek, maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Yüksek Maliyet Tasarrufu

E-posta arşivi kapsamında sahip olduğunuz yedekleme kotasına kullandığınız kadar ödeme yaparsınız. Codit'in e-posta arşiv hizmeti alışılagelmişin dışında paket ve kota özellikleri ile maliyetlerinizden tasarruf etmenize olanak tanımaktadır. Sadece kullandığınız kadar ödeme yaparak yüksek oranda tasarruf sağlayabilirsiniz.

Güvenli E-posta Arşivleme

E-posta arşiv hizmeti sahip olduğu gelişmiş yetki yönetimi sayesinde yetkisiz erişimleri engellemekte ve yüksek e-posta arşiv koruması sağlamaktadır. İşletmenizin her şeyi olan e-posta iletilerinizi, Codit'in yüksek güvenliğe sahip hizmeti ile özgürce arşivleyebilirsiniz.

Tarayıcı Üzerinden Kolay Yönetim

Codit e-posta arşiv hizmetinize tüm internet tarayıcıları üzerinden kolayca erişerek, yönetebilirsiniz. Türkçe yönetim paneli, gelişmiş filtreleme ve farklı yetki düzeylerine sahip e-posta arşiv hizmetini dünyanın her yerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Farklı Arşiv Dosyaları

E-posta arşiv hizmetinde birden çok arşiv dosyaları oluşturabilir ve bu arşiv dosyalarınızı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Farklı arşiv dosyaları e-posta iletilerinizin güvenliğini artırarak, yönetimini kolaylaştıracaktır. Arşiv hizmetiniz kapsamında farklı farklı arşiv dosyalarını dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

E-posta arşiv hizmeti kişisel veya kurumsal e-posta hesaplarınızın arşivlenerek, saklanmasını sağlayan hizmettir. Online ve otomatik olarak sağlanan e-posta yedekleme işleminiz, olası ileti silinmesi durumunda geri yükleyebileceğiniz bir kaynak niteliğindedir.
Satın aldığınız e-posta arşiv hizmeti kapsamında tarayıcı üzerinden erişebileceğiniz bir yönetim paneli sizlere sağlanmaktadır. Bu panel üzerinden e-posta arşiv hizmetinizi kolayca yönetebilirsiniz.
Evet, size sağlanacak olan yönetim ekranı üzerinden yedekleme döngünüzü, dosya uzantılarını ve saklanacak yedek sayısını yönetebilirsiniz.
E-posta arşiv hizmeti gelen ve giden tüm iletilerinizi yedeklediği için herhangi bir iletinin silinmesi durumunda veya iletinin bulunamadığı durumlarda sizlere yardımcı oluyor ve ihtiyacınız olan tüm dosyalara erişmenizi sağlıyor.
E-posta arşivi yaratmak için öncelikle size sağlanan kontrol panele giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra yedekleme bölümünden yedekleme döngüsü, boyutu, dosya boyutu ve yedekleme lokasyonu gibi değerleri belirleyerek, e-postalarınızın yedeğini alabilirsiniz.
E-posta arşiv hizmetinin yönetim ekranı 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ek olarak sadece sizin şirket IP adresinize özel giriş tanımlaması sağlanabilir. Son olarak e-posta arşiv hizmetiniz için farklı yetki profilleri oluşturabilirsiniz.
E-posta arşiv hizmetinin toplam kotası sizin ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir. Esnek kotalara sahip olan arşiv hizmetinde sadece kullandığınız kadar ödeme sağlamaktasınız.
Sizlere sunulacak olan arşiv dosyalarınızı, yüklemenin yapılacağı bilgisayara indirebilir ve kullanmakta olduğunuz e-posta istemci uygulamasından açabilirsiniz.
Tabi, e-posta arşiv hizmetinde e-posta hesaplarınız hesap bazlı yedeklenmektedir. Bu nedenle sadece ihtiyacınız olan yedeği indirebilir ve gerekli iletileri içerisinden seçebilirsiniz.
Evet, sahip olduğunuz arşiv dosyaları için farklı yetkili profilleri atayabilir ve sadece sizin belirlediğiniz dosyaya erişim hakkı tanımlayabilirsiniz.

Sizler İçin Buradayız!

Desteğe ihtiyacınız olduğu her anda bize ulaşın

Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation Codit Cloud Banner Animation